„All around the world – w 5 dni dookoła świata” 12-16 lipca 2021

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 12 lat na podróż z Accent Language School!

5 dni pełnych przygód, zabawy oraz odkrywania świata w towarzystwie języka angielskiego.

Zapoznaj się już dziś z pełnym opisem warsztatów. Ważne informacje dotyczące formalności oraz zapisów znajdziesz na dole strony.

Warsztaty zaczniemy od wspólnego zapoznania się. Opracujemy zasady naszej współpracy podczas podróży, których będziemy przestrzegać, aby każdy czuł się dobrze. Nie zabraknie także gier integracyjnych. Razem przygotowujemy mapę świata, na której w najbliższych dniach będą pojawiać się kolejne kontynenty i rzeczy, których się nauczyliśmy. Każdy także stworzy swój własny paszport podróżnika, gdzie będzie dodawał nowe doświadczenia.

DZIEŃ 1 – EUROPA

Pierwszy przystanek to dobrze znana nam Europa. Szczególną uwagę poświęcimy Wielkiej Brytanii – ojczyźnie Szekspira i Harrego Pottera! Poznamy kraje anglojęzyczne i odegramy scenki sytuacyjne z ulic Londynu. Nie będzie już dla nas problemem wizyta w sklepie, restauracji czy na dworcu!

Porozmawiamy także o cechach charakterystycznych dla innych ważnych krajów europejskich. Zatrzymamy się na chwilę w Grecji, aby poznać bohaterów mitologii. We Francji będziemy mieli okazję dowiedzieć się więcej o sztuce i wieży Eiffla. W Hiszpanii poznamy rytmiczne tańce i podyskutujemy o wakacjach w ciepłych krajach!

Na koniec czeka nas quiz z flagami Europy!

DZIEŃ 2 – AFRYKA

Dzień drugi spędzimy na afrykańskim safari. Przypomnimy sobie zwierzęta, spróbujemy je opisać oraz namalować bądź wyrzeźbić, a także każdy się w jakieś zamieni podczas zabawy w  kalambury!

W Afryce czeka nas wiele zabaw zręcznościowych i łamigłówek oraz rebusów. Stworzymy także własne afrykańskie maski i poznamy zwyczaje plemienne tamtejszej ludności.

Hakuna Matata – zabrzmią też rytmy afrykańskie!

DZIEŃ 3 – AZJA

Dzień trzeci to daleka podróż na wschód. Odwiedzimy krainę smoków, gdzie każdy będzie mógł stworzyć swojego własnego. Dowiemy się dlaczego Japonia nazywana jest krajem kwitnącej wiśni. Poznamy kodeks zasad samuraja, stworzymy własne miecze i spróbujemy karate, judo oraz sumo.

Nauczymy się również napisać nasze imiona po japońsku!

DZIEŃ 4 – AMERYKA

Dzień czwarty to czas na doznanie amerykańskiego snu. Poznamy historię Statuy Wolności, dowiemy się czym właściwie różni się angielski amerykański od angielskiego brytyjskiego. Odkryjemy kontynent śladami Krzysztofa Kolumba i zagramy w “Gorączkę Złota”.
Ale nie zabraknie też krainy Indian! Stworzymy indiańskie pióropusze, poznamy indiańskie legendy i odegramy scenki na Dzikim Zachodzie. Odbędą się też zawody zręcznościowe o tytuł szeryfa!

DZIEŃ 5 – AUSTRALIA

W ostatni dzień wyruszymy najdalej – do owianej tajemnicą Australii. Dowiemy się co nieco o operze w Sydney oraz słynnej Górze Kościuszki. Poznamy także angielski, jakim posługują się Australijczycy. No i najważniejsze – weźmiemy pod lupę australijskie zwierzęta… czy naprawdę jest się czego bać?
Na koniec czeka nas podsumowanie całych warsztatów, quiz wiedzy o kontynentach i prezentacja paszportów podróżnika!

Ważne informacje dotyczące warsztatów:

Zapewniamy profesjonalną opiekę od 9.00 – 15.00 przez pięć dni w tygodniu w małych grupach do 10 osób.

Cena półkolonii:

600 zł, możliwość wykupienia pojedynczych dni za 130 zł
Zapisy będą otwarte do 9 lipca. Organizator zastrzega sobie prawo rezygnacji z turnusu jeżeli nie zbierze się grupa min. 5 osób.

Cena zawiera: opiekę lektora i asystenta, ubezpieczenie, obiad kateringowy oraz materiały warsztatowe

Kontakt oraz zapisy:
tel. 459 316 907 , 602 843 865
mail. biuro@accentdladzieci.pl

Top