ALL AROUND THE WORLDS

Zapraszamy dzieci w wieku 4 – 11 lat na niezwykłą przygodę z Accent Language School!

5 dni pełnych animacji, zabawy i podróży przez światy literackie oraz filmowe, a wszystko to w towarzystwie języka angielskiego.

Zapoznaj się już dziś z najważniejszymi informacjami dotyczącymi warsztatów.

ALL AROUND THE WORLDS

Podróżnicy, już czas! Wkrótce wyruszamy poznać bliżej naszych ulubieńców, zagłębić się w niezwykłe krainy czekające między kartkami książek oraz kadrami filmów. Razem nauczymy się jak przyrządzać mikstury, będziemy sterować statkami kosmicznymi, odwiedźmy króliczą norę i wsłuchamy się w ryk lwa.

Plan podróży:

DZIEŃ 1 – Hogward i jego tajemnice (Harry Potter)

W pierwszym dniu dostaniemy listowne zaproszenie do najlepszej szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie by zostać przydzielonym do jednego z domów: Gryffindoru, Ravenclawu, Slytherinu lub Hufflepuffu. Uczestnicy wykonają swoje własne insygnia. Na drodze będzie nas czekać będzie wiele wyzwań oraz niezapomnianych przygód!

DZIEŃ 2 – Przystanek stara szafa (Chronicles of Narnia)

Drugiego dnia wyruszamy w wielką podróż do krainy, gdzie zwierzęta mówią ludzkim głosem, centaury grają na flecie przepiękne melodie, a nad tym wszystkim czuwa mądry władca Aslan. Jednak Królowa Śniegu tylko czeka, aby zburzyć tą harmonię. Czy razem z Twoją drużyną uda Wam się ją pokonać? Będą gry zespołowe i quizy.

DZIEŃ 3 – W króliczej norze (Alice in the wonderland)

Trzeciego dnia podążając za białym królikiem wpadamy przez przypadek do, a jakże: króliczej nory! Ale spokojnie, to będzie podróż całkowicie bezpieczna, ale pełna wrażeń.
Będziemy tworzyć i próbować różne mikstury, odwiedzimy Szalonego Kapelusznika wpadając na herbaciane przyjęcie, a to tylko jedne z wielu rzeczy, które na Was czekają w Krainie Czarów!

DZIEN 4 – Międzyplanetarny lot (Star Wars)

Niech moc będzie z nami, bo tego dnia wyruszymy w międzyplanetarną podróż, dowiemy się kim jest Jedi i co trzeba zrobić, aby nim zostać, naprawimy statek kosmiczny, a kto wie, może przy okazji uda nam się uratować naszą galaktykę?

DZIEŃ 5 – W krainie bogów (Percy Jackson)

Ostatniego dnia naszej podróży dzieci dowiedzą się, kto zamieszkuje grecką górę Olimp, przekonają się do kogo z bogów mitycznej Grecji są najbardziej podobni, odszukają skradziony Zeusowi piorun, a także będą mieć okazję spróbować wyjątkowo Greckiej uczty!

Na koniec naszej wyprawy każdy z uczestników otrzyma paszport podróżnika.

Ważne informacje dotyczące warsztatów:

Zapewniamy profesjonalną opiekę od 9.00 – 15.00 przez pięć dni w tygodniu w małych grupach do 10 osób.

Cena półkolonii:

650 zł, możliwość wykupienia pojedynczych dni za 150 zł.
Zaliczkę w wysokości 100 zł należy wpłacić do 12 stycznia. Organizator zastrzega sobie prawo rezygnacji z turnusu jeżeli nie zbierze się grupa min. 5 osób.

Cena zawiera: opiekę lektora i asystenta, ubezpieczenie, obiad kateringowy oraz materiały warsztatowe.

Kontakt oraz zapisy:
tel. 459 316 907 , 602 843 865
mail. biuro@accentdladzieci.pl

Top