Co może zaoferować Ci Accent?

Umiejętność posługiwania się językiem angielskim otwiera przed nami świat. Dzięki niemu jesteśmy w stanie porozumieć się w większość miejsc.
Mamy z nim kontakt w szkołach, na studiach oraz późniejszej pracy. Wiele testów w Internecie jest napisana po angielsku, spotykamy anglojęzyczne filmy oraz potrzebne tutoriale.

Angielski jest wszędzie!

Nasza szkoła dąży do tego żeby otworzyć na język jak najwięcej osób ze szczególnym naciskiem na naukę dzieci. Nauka w młodym wieku, kiedy nasze umysły są chłonne, przynosi szczególnie szybkie rezultaty.

Poprzez nacisk na konwersację, w sposób naturalny, uczymy jak porozumiewać się w języku obcym oraz nie bać się próbować. Każda wiedza prowadzi przez początkowe błędy, a my traktujemy błędy nie jak wrogów, lecz wskazówki do dalszego rozwoju.

Podczas naszych lekcji nie opieramy się o suche materiały i jedynie gramatykę zawartą w podręcznikach. Uzupełniamy zajęcia o różne aktywności: gry, zabawy, filmy multimedialne oraz wspólne projekty.

Dbamy o to by każdy odnalazł się w grupie, ponieważ pozytywnie odbierane środowisko wpływa na jakość nauki. Nasze grupy są małe i kameralne dlatego możemy w razie potrzeby podejść indywidualnie.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!
tel. 459 316 907 lub 602 843 865
mail: biuro@accentdladzieci.pl

Top