Dlaczego warto rozpocząć naukę w Accencie?

Język angielski spotykamy w każdym obszarze naszego życia. Nie tylko podczas podróży, ale również w pracy, podczas szkoleń, czy w branży rozrywkowej. Stał się uniwersalnym mostem łączącym ludzi z całego świata.

Nasza szkoła dba o to by już od najmłodszych lat dzieci mogły otwierać się na język obcy. Im młodszy człowiek tym łatwiej przyjmuje wiedzę.

Zobacz, dlaczego Accent jest najlepszym wyborem na szkołę dla Twojego dziecka.

Rozmowa po angielsku

Jedną z głównych zasad w naszej szkole jest nacisk na konwersacje. Staramy się w jak największym stopniu zmniejszać komunikowanie się za pomocą polskiego. Podczas zajęć porozumiewamy się z dziećmi używając cały czas języka angielskiego oraz uczymy by również one przestrzegały tej zasady.

Małe grupy

Nigdy nie przekraczamy dziesięciu osób w grupie. Jest to ostateczne maksimum uczniów, z reguły grupy dobieramy do ośmiu dzieci.

Małe grupy to nie tylko przyjaźniejsza atmosfera, ale również możliwość podejścia indywidualnego do potrzeb danego dziecka. Każdy uczeń jest traktowany jako jednostka, nie oceniamy całej grupy, a pojedyncze osoby.

Nauka angielskiego to nie jedynie podręczniki

Książki, na których pracują dzieci są bazą, z której wychodzi lektor. Nigdy nie ograniczamy się jedynie do podręcznika. One służą do zachowania kolejności tematów.

Lekcje uzupełniane są o materiały przygotowane przez lektorów oraz dyskusje wokół tematów. Jesteśmy otwarci na pomysły dzieci, każdy uczeń może zgłosić pomysł urozmaicenia zajęć. Na pewno go przemyślimy!

Przez zabawę do wiedzy

Nie chcemy żeby nasze zajęcia wyglądały jak tradycyjne lekcje w szkole.

Materiał utrwalamy z dziećmi poprzez gry grupowe, planszowe oraz quizy. Używamy gotowych pomocy edukacyjnych oraz tworzymy je sami. Organizujemy projekty podczas zajęć, dzięki którym dzieci mocniej angażują się w przebieg nauki.

Udogodnienia dla rodziców

Staramy się dostosować grafik zajęć do potrzeb uczniów. Co roku startujemy od połowy września żeby przez pierwsze dwa tygodnie miesiąca zdobyć informacje o preferowanych godzinach.

Umiejscowienie szkoły jest niewątpliwym plusem Accentu. Ulica Lubelska znajduje się w centrum miasta blisko połączeń tramwajowych oraz autobusowych.

Stały kontakt ze szkołą

Dbamy o to żeby rodzice byli na bieżąco informowani o wszelkich wydarzeniach oraz zmianach w szkole.

Prowadzimy stały kontakt mailowy z rodzicami, w którym powiadamiamy o aktualnej sytuacji na zajęciach. Dwa razy w roku przesyłamy raport postępów nauki ucznia.

W razie potrzeby jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Wciąż się rozwijamy

Mimo, że jako szkoła istniejemy już od kilkunastu lat cały czas się rozwijamy.

Opinie uczniów oraz rodziców są dla nas bardzo ważne- zarówno te pozytywne jak i krytyczne. Dzięki nim wiemy co powinniśmy zmienić lub na czym mocniej się skupić.

Każdy z nas wnosi do Accentu coś nowego, własnego ducha, dlatego nasza szkoła wciąż ewoluuje.

Spraw żeby Twoje dziecko stało się częścią Accentowej rodziny.
Nie zastanawiaj się, zapisz je na nowy semestr już dziś!

Top