From zero to hero 22 – 26 sierpnia

W ciągu 5 dni uczestnicy będą mieli okazje poczuć i stać się bohaterami oraz przeżyć jedyną w swoim rodzaju podróż, podczas której rozwiną umiejętności niezbędne dla każdego z protagonistów popularnych bajek i filmów. Nie czekajcie i zapiszcie swoje pociechy na jedyną w swoim rodzaju przygodę! A i pamiętajcie: nie każdy bohater nosi pelerynę 🙂

Dzień 1
Uczestnicy będą mieli szansę na pokazanie swojej kreatywności i zdolności plastycznych, ponieważ pierwszy dzień przygody będzie poświęcony na stworzenie stroju superbohatera, odkrycie własnej tajnej mocy oraz oczywiście wymyślenie pseudonimu, pod którym będzie ukrywał swoją prawdziwą tożsamość. Dzieci poznają się z grupą i zintegrują.

Dzień 2

Drugiego dnia odkryjemy jakie cechy powinien mieć bohater i kim on tak naprawdę jest? Uczestnicy będą musieli przejść próby i zadania, by przekonać się, że posiadają wszystko, co potrzeba, żeby zostać superbohaterem (łącznie ze strojem!).

Dzień 3

Odkrywamy moc współpracy i przekonamy się, że nawet superbohater potrzebuję czasami pomocy innych. Dzieci nabędą tą lekcję w trakcie poszukiwania skarbu i wypełniania serii zadań.

Dzień 4

Przedostatni dzień upłynie na tworzeniu komiksu o naszej drużynie. Będzie to mieszanka wspomnień ze szczyptą fantastyki. Wspólnie przelejemy przebytą przygodę na kartki papieru oraz upiększymy scenkami i zredagujemy.

Dzień 5

Na pożegnanie uczestnicy otrzymają niespodzianki, dzięki którym będą wspominać tą pięciodniową przygodę jeszcze przez długi czas, a także wzmocnimy więzi między stworzoną drużyną poprzez gry i zabawy integracyjne.
Przede wszystkim możecie być pewni: nie będzie nudno!

Ważne informacje dotyczące warsztatów:

Zapewniamy profesjonalną opiekę od 9.00 – 15.00 przez pięć dni w tygodniu w małych grupach do 10 osób.

Cena półkolonii:

700 zł, możliwość wykupienia pojedynczych dni za 160 zł.
Zaliczkę w wysokości 100 zł należy wpłacić (po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnika) do 15 lipca. Organizator zastrzega sobie prawo rezygnacji z turnusu jeżeli nie zbierze się grupa min. 5 osób.

Cena zawiera: opiekę lektora i asystenta, ubezpieczenie, obiad kateringowy oraz materiały warsztatowe.

Kontakt oraz zapisy:
tel. 459 316 907 , 602 843 865
mail. biuro@accentdladzieci.pl

Top