Lato 2022 w Accent Language School!

Przygoda latem po angielsku w Krakowie.

Dla dzieci w wieku 4 – 11 lat.

Jeżeli chcesz by Twoje dziecko podczas wakacji nie traciło kontaktu z językiem obcym, zachowało ciągłość w komunikacji po angielsku, a przy okazji doskonale się przy tym bawiło to jest to miejsce dla Ciebie!

Najlepszą rekomendacją naszych warsztatów jest zadowolenie dzieci. W zeszłoroczne wakacje usłyszeliśmy głosy sprzeciwu kiedy wspólny czas dobiegał końca, uczestnicy chcieli by przygoda w Accencie trwała dłużej! Warsztaty prowadzimy w kameralnym gronie i przyjaznej atmosferze. Zależy nam, by podczas ich trwania dzieci w naturalny sposób przyswajały angielski, nabywały swobody w posługiwaniu się językiem i używając go jako jednego z narzędzi poznawania świata, rozwijały się. Wakacje w Accencie to doskonała okazja do poznania rówieśników, odetchnięcia po roku szkolnym oraz zdobycia nowych doświadczeń.

FROM ZERO TO HERO 22 – 26 SIERPNIA 2022 godz. 9.00-15.00

https://accentdladzieci.pl/from-zero-to-hero-22-26-sierpien/

W ciągu 5 dni uczestnicy będą mieli okazje poczuć i stać się bohaterami oraz przeżyć jedyną w swoim rodzaju podróż, podczas której rozwiną umiejętności niezbędne dla każdego z protagonistów popularnych bajek i filmów. Nie czekajcie i zapiszcie swoje pociechy na jedyną w swoim rodzaju przygodę! A i pamiętajcie: nie każdy bohater nosi pelerynę 🙂

Kontakt oraz zapisy: tel. 459 316 907 , 602 843 865 , mail. biuro@accentdladzieci.pl

Top