„The planets of the explorers – Planety Odkrywców” 26 – 30 lipca 2021

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 12 lat na podróż z Accent Language School!

5 dni pełnych przygód, zabawy oraz odkrywania świata w towarzystwie języka angielskiego.

Zapoznaj się już dziś z pełnym opisem warsztatów. Ważne informacje dotyczące formalności oraz zapisów znajdziesz na dole strony.

PLANETY ODKRYWCÓW

Mieszkać codziennie na innej planecie? Z Accentem to możliwe! Wybierz się razem z nami w podróż i odkrywaj nowe planety.

DZIEŃ 1 – Planeta Sportowców

Naszą przygodę rozpoczniemy od wspólnego poznania się, stworzymy również wielki plakat, na którym na koniec półkolonii będą namalowane wszystkie planety.

Nawiązując do tematu dnia porozmawiamy o popularnych sportach w Polsce oraz w krajach anglojęzycznych. Nie zabraknie również ruchu! Przecież to Planeta Sportowców – gra w gumę, przeciąganie liny, ciuciubabka czy zabawa w kozła, a to wszystko zakończone wielkim drużynowym turniejem.

DZIEŃ 2 – Planeta Łasuchów

Poznamy słownictwo związane z jedzeniem oraz angielski przydatny w kuchni. Odpowiemy na pytania: z jakich dań słynie Polska, jakie potrawy są popularne w Anglii?

Oczywiście Łasuchy muszą umieć gotować! Obejrzymy filmik jak zrobić przepyszną sałatkę owocową – a później stworzymy własny przepis, który każdy będzie mógł wykonać w domu.

Na pożegnanie tego dnia dzieci otrzymają zdrowy poczęstunek.

DZIEŃ 3 – Planeta Miłośników Zwierząt

Kto nie lubi zwierząt? Ten dzień poświęcimy dzikim zwierzętom – aby je poznać i ich naturalne środowisko wyruszymy w daleką podróż aż na sawannę. Wspólnie będziemy odgadywać zwierzęta po ich odgłosach czy fragmentach zdjęć.

Na koniec tworząc maski sami wcielimy się w swoje ulubione zwierzaki.

DZIEN 4 – Planeta Archeologów

A jakby przenieść się w czasie o kilkaset milionów lat wstecz? Jeżeli jesteś ciekawy jak wyglądała wtedy Ziemia, Archeolodzy zapraszają na swoją planetę. Będą wykopaliska i dinozaury.

Może uda nam się odkryć jakiś nowy gatunek?

DZIEŃ 5 – Planeta Bohaterów

W ostatni dzień przeniesiemy się w krainę bajek. Dzień upłynie nam śpiewająco – przecież w każdej bajce są piosenki! Nie zabraknie również filmów i quizów – a na sam koniec wcielimy się w ulubioną postać tworząc wyjątkowy strój lub atrybuty charakteryzujące postać!

Ważne informacje dotyczące warsztatów:

Zapewniamy profesjonalną opiekę od 9.00 – 15.00 przez pięć dni w tygodniu w małych grupach do 10 osób.

Cena półkolonii:

600 zł, możliwość wykupienia pojedynczych dni za 130 zł
Zaliczkę w wysokości 100 zł należy wpłacić do końca czerwca. Organizator zastrzega sobie prawo rezygnacji z turnusu jeżeli nie zbierze się grupa min. 5 osób.

Cena zawiera: opiekę lektora i asystenta, ubezpieczenie, obiad kateringowy oraz materiały warsztatowe

Kontakt oraz zapisy:
tel. 459 316 907 , 602 843 865
mail. biuro@accentdladzieci.pl

Top