Warsztaty wakacyjne „Discover your senses” – fotorelacja

Na przełomie czerwca i lipca w Accencie wreszcie można było usłyszeć śmiech dzieci!

Po dłuższej przerwie od regularnych zajęć stacjonarnych odbył się pierwszy turnus warsztatów wakacyjnych.

Nasza lektorka Martyna otworzyła przed nami niesamowity świat zmysłów. Codziennie dzieci poznawały bliżej jeden z nich. Dotykały i obserwowały otaczający świat. Czuły jego zapach, wsłuchiwały się w niego.

Angielski towarzyszył nam na każdym kroku podczas tych odkryć. Tak samo jak nasze accentowe zasady o wzajemnej pomocy i szacunku. Starsi chłopcy wykazali się niezwykłą dojrzałością we wspieraniu młodszych uczestników, a młodsi z zaangażowaniem brali udział w każdej aktywności proponowanej przez panią Martynę.

Największą atrakcją było doświadczenie z cieczą nienewtonowską, która dała wiele radości i tyle samo wspólnego sprzątania 😉

Nawet wyjścia do parku okazały się świetną okazją, w której można było używać swoich zmysłów: zabawa z piłką, chowany czy „niebiegany” berek z zamkniętymi oczami, gdy dzieci musiały kierować się słuchem oraz dotykiem i im ufać bardziej niż swoim oczom.

Zapraszamy do galerii z pierwszego turnusu wakacyjnego 2020 „Discover your senses”.

Nie zapominajcie też zerknąć do naszej wakacyjnej oferty – zapisy wciąż są otwarte! https://accentdladzieci.pl/oferty-specjalne/

Top