Angielski dla dzieci

W Accent stosujemy różne metody nauczania języka angielskiego, dopasowane do wieku dzieci i ich możliwości przyswajania wiedzy.

DZIECI MŁODSZE 3-6 LAT

Dzieci w wieku przedszkolnym są ciekawe świata, chętnie uczą się nowych rzeczy, a otoczenie poznają w sposób wielozmysłowy. Nauka języka obcego na tym etapie opiera się głównie na wykorzystywaniu dziecięcych spostrzeżeń wzrokowych i słuchowych.
Małe dzieci mają zdolność przyswajania języka bez analizowania systemów gramatycznych, co więcej, z natury odrzucają formalne podejście do nauki. Ważnym elementem nauki języka obcego z maluchami jest dostarczanie im jak największej ilości werbalnych bodźców językowych w postaci piosenek, wierszyków, wyliczanek czy historyjek. 
Najmłodsi świetnie uczą się poprzez zabawę z innymi dziećmi, oraz w trakcie zaaranżowanych scenek i sytuacji właściwych dla wieku, umiejętności i zainteresowań małego dziecka.
Oferujemy Państwa dzieciom zajęcia, które są ciekawe i różnorodne, w trakcie których dziecko uczy się języka w przyjaznej atmosferze. Lektorzy ucząc najmłodszych wykorzystują rozmaite techniki, aby zapoznanie dziecka z językiem odbywało się w sposób jak najbardziej naturalny.

ZAPRASZAMY NAJMŁODSZYCH NA PRZYGODĘ Z JĘZYKIEM !!!

DZIECI 7-12 LAT

Dla dzieci w wieku 7-12 lat zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu po 60 minut. Organizowane na 6 poziomach zaawansowania, dla najmłodszych z elementami plastyki i innych zajęć kreatywnych.
Nasi lektorzy dokładają wszelkich starań aby zmotywować najmłodszych kursantów do nauki języka – program nauczania uwzględnia interesującą ich tematykę, organizowane są imprezy dodatkowe.
Kwalifikacja odbywa się na podstawie testu pisemnego oraz ustnego. Przy podziale na grupy bierzemy również pod uwagę wiek dziecka oraz jego podział godzin w szkole. W tym roku zajęcia dla dzieci i młodzieży rozpoczynają się we wrześniu (dokładną datę podamy przy końcu wakacji), ale w miarę wolnych miejsc będziemy przyjmować nowych kursantów przez cały semestr.


Zajęcia płatne miesięcznie, w zależności od ilości zajęć.