5 kroków do Accent Language School

5 kroków do Accent Language School pozwoli Ci bezproblemowo przejść proces rekrutacji.

Koniec wakacji i początek nowego roku szkolnego jest idealnym czasem żeby pomyśleć i zadbać o dalszą edukację swoich dzieci. Nie wybieraj w ciemno szkoły, która nie zapewni Twoim pociechom tego co najlepsze. Postaw na szkołę z długoletnim doświadczeniem w branży, która może pochwalić się zadowolonymi absolwentami oraz uczniami, którzy zostają z nami na długie lata.

Nasi uczniowie oraz rodzice doskonale wiedzą co robić, by nie stracić okazji na kontynuację nauki w Accent Language School. Z radością przyjmujemy kolejne zgłoszenia do grup.

Jednak dla wszystkich nowych kandydatów oraz zainteresowanych przygotowaliśmy małą ściągawkę składającą się z pięciu kroków, które przeprowadzą Was przez proces zapisu. Nie jest to trudna procedura, ale my chcemy ją dla Ciebie jeszcze bardziej ułatwić.

Jeżeli macie jakieś pytania, skontaktujcie się z nami telefonicznie 459-316-907, 602-843-865, mailowo biuro@accentdladzieci.pl lub poprzez funpage https://www.facebook.com/AccentLanguageSchool. Jesteśmy do dyspozycji i wspólnie postaramy się rozwiązać każdy problem.

Pełna, tegoroczna oferta znajduje się pod linkiem https://accentdladzieci.pl/cennik/

Accent Language School czeka na Was!

Chcesz dowiedzieć się jak zapisać swoje dziecko do Accent Language School? – 1
Top