Zapisz swoje dziecko do Accent Language School!

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rozpoczęcie nowego semestru w Accencie! 🙂

Jak zawsze, planujemy ruszyć z zajęciami grupowymi od połowy września, zajęcia indywidualne od października. Jednak już teraz mocno działamy w zakresie zapisów uczniów. Jeszcze chwilę i będzie tworzyć się zarysy grup, dlatego nie czekaj zapisz już dziś swoje dziecko na przygodę z językiem angielskim w naszej szkole.

Co nas wyróżnia?

Główną zasadą Accentu jest nacisk na komunikację.

Każdy z nas wie, że podejście szkół pod tym kątem się różni, a zajęcia mające otworzyć dziecko na świat, bardzo często je zamykają przez żądania pełnej perfekcji.

W Accencie nie boimy się błędów. One są równie ważnym elementem nauki co sukcesy w osiągnięciach. Nie naciskając dziecka patrzymy na jego potrzeby pomagamy mu rozwijać się w naturalnym tempie. Jeżeli tylko dziecko poczuje, że może i chce się porozumieć w języku angielskim, to reszta przyjdzie o wiele szybciej i prościej.

Poprzez różnorodne formy edukacji, zabawę, wirtualne zadania, projekty staramy się zaszczepić w uczniach miłość do języka obcego.

Zajęcia prowadzone są w małych grupkach. W przypadku najmłodszych dzieci jest to 6 osób, przy starszych nie przekraczamy 10 osób. Te liczby pozwalają na stworzenie przestrzeni, w której nikt nie zostanie pominięty, ani przytłoczony.

Dbamy o to by komunikacja przebiegała na linii lektor-uczniowie oraz między samymi uczestnikami zajęć. Przebywające w grupie dziecko bardzo dużo chłonie również poprzez słuchanie i obserwacje rówieśników.

Wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi pozwoliło na stworzenie dobrej przestrzeni, do której nasi uczniowie chcą wracać, a kiedy dorosną przysyłają również swoje dzieci 🙂

Już od pierwszych miesięcy w naszej szkole zobaczysz jak Twoje dziecko robi duże postępy. Daj swojemu dziecku szansę na naukę języka, który jest teraz niezbędny w codziennym funkcjonowaniu.

W przypadku chęci zgłoszeń lub jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu: biuro@accentdadzieci.pl oraz 459-316-907
https://accentdladzieci.pl/kontakt/

Top